Як зміниться банківська індустрія до 2030 року - звіт KPMG


Як зміниться банківська індустрія до 2030 року - звіт KPMG

Основними змінами у банківській індустрії до 2030 року стануть персоналізація з використанням штучного інтелекту, а взаємодія з клієнтами здійснюватиметься за допомогою голосових помічників та біометрії.

Про це свідчить звіт KPMG «Майбутнє цифрового банкінгу».

“Банки створять цифрові платформи, через які будуть пропонувати клієнтам різноманітні сервіси сторонніх провайдерів. Значну роль відіграватиме питання впевненості користувачів в захищеності їхніх даних та їх цільового використання, системи кібербезпеки використовуватимуть для захисту даних штучний інтелект”, – таких висновків дійшли експерти KPMG Global.

Наявність пластикової картки для використання в точці продажу або здійснення мобільних платежів замінять голосовими командами або візуальною ідентифікацією. Завдяки можливостям технології «інтернет речей», будь-який пристрій може стати цифровим каналом для здійснення платежів та комунікації з банками.

До 2030 року майже всі пристрої матимуть вбудовану інтелектуальну функцію: від холодильника, який відстежує його вміст, до вхідних дверей, які зможуть перевіряти можливість доставки посилки, навіть коли ви не вдома.

Як зазначається у звіті KPMG, банки та фінансові організації будуть використовувати кожний крок користувачів для розуміння їхніх потреб та персоналізації, роль банку полягатиме у тому, щоб визначити та запропонувати клієнту найбільш релевантний в цей момент сервіс, замовити та забезпечити його оплату.

Оцінка кредитоспроможності клієнтів буде більш цілісною та зможе оновлюватися в режимі реального часу з урахуванням способу життя, історії покупок за допомогою прогнозної аналітики. Оцінка ризикованості позичальника ґрунтуватиметься на життєвих звичках та історії покупок.

Відповідно до звіту, упродовж наступного десятиліття готівкові гроші будуть поступово зникати з обігу, що призведе до зменшення тіньової економіки, експлуатації працівників і шахрайства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua