"Гарантований покупець" у вересні сплатив виробникам ВДЕ 1 млрд грн


"Гарантований покупець" у вересні сплатив виробникам ВДЕ 1 млрд грн

ДП “Гарантований покупець” сплатило виробникам електроенергії за “зеленим” тарифом 1,07 млрд грн авансового платежу за відпущену з 1 по 10 вересня е/е.

Такі дані наводяться в прес-релізі підприємства.

Читайте також: Укренерго виділив на компенсацію зеленого тарифу ще 250 мільйонів

“Гарантований покупець” зміг здійснити платежі відразу після надходження коштів від “Укренерго”, – повідомляється в прес-релізі.

ДП “Гарантований покупець” викуповує вироблену за “зеленим” тарифом електроенергію і реалізує її на ринку “на добу вперед”. Підприємство також забезпечує функціонування механізму PSO, для недопущення зростання цін для населення. Підприємство купує е/е у державних НАЕК “Енергоатом” і ПрАТ “Укргідроенерго” і реалізує її постачальникам універсальних послуг, які продають її населенню за фіксованими тарифами, ще частину – продає на ринку “на добу вперед” для компенсації втрат.

Крім того, підприємство буде відповідати за проведення аукціонів для “зеленої” генерації, які повинні початися з 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua