Відновлено проїзну спроможність майже 10 тис. кілометрів автодоріг - Лавренюк


Відновлено проїзну спроможність майже 10 тис. кілометрів автодоріг - Лавренюк

Починаючи з 2016 року відновлено проїзну спроможність майже 10 тис. кілометрів автодоріг загального користування.

Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

За словами Лавренюка, це стало можливим завдяки створенню у Державному бюджеті України захищеного джерела фінансування для будівництва автодоріг — Дорожнього фонду.

«Внаслідок тривалого щорічного недофінансування дорожньої галузі, 95% автодоріг в Україні перебувають у неналежному стані, 40 % із них потребують повного відновлення. Дорожній фонд почав працювати з 1 січня 2018 року. Обсяг фінансування фонду у 2018 році складав більше 33 млрд грн, в 2019 – більше 43 млрд грн, а в 2020 очікується фінансування в розмірі майже 75 млрд грн», – зазначає заступник Міністра.

За словами Лавренюка, за 2016–2018 було відремонтовано 6 850 км автошляхів. Зокрема, розпочато будівництво міжнародного коридору Go-Highway, який з’єднає Балтійське та Чорне моря; дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь; М-03 Київ — Харків — Довжанський; М-05 Київ – Одеса; М-06 Київ – Чоп.

«Особливої уваги заслуговує безпрецедентне будівництво цементобетонного швидкісного шосе Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка. Ця дорога будується за найсучаснішими технологіями із гарантією на 28 років. При правильній експлуатації вона може прослужити до 50 років» – підкреслив Юрій Лавренюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua