На ринку криптовалют відбулась угода на суму у понад $1 млрд


На ринку криптовалют відбулась угода на суму у понад $1 млрд

Бот Whale Alert, що відслідковує всі великі угоди на ринку криптовалют, повідомив в Twitter, що 94 500 біткойнів, що за нинішнім курсом становить понад $1 млрд, було переведено на невідомий гаманець.

Читайте також: Китай розробляє власну криптовалюту

Сума, як зазначається, була відправлена туди з 15 різних гаманців. З одного було переказано 56% суми, інші кошти надійшли з інших адрес.

Після переказу цей гаманець зайняв четверте місце за обсягом суми, яка на ньому знаходиться, і перше місце, якщо не враховувати гаманці, пов’язані з криптовалютними біржами.

На думку експертів, цей переказ може бути спробою будь-якого крупного гравця ринку криптовалют переказати гроші з біткойнов, що при такій сумі може призвести до хаосу на ринку.

Крім того, деякі експерти вважають, що ця транзакція може бути пов’язана з криптовалютною платформою Bakkt, яка буде запущена вже в вересні.

З причетністю до такої великої транзакції інституційних інвесторів згоден і глава венчурного фонду Heisenberg Capital Макс Кайзер. Він вважає, що зараз великі інвестори закладають основу для подальших дій на ринку. Однак не виключено і те, що це звичайний переказ між гаманцями

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua