Світова економіка втратить $850 млрд - Reuters


Світова економіка втратить $850 млрд - Reuters

До початку наступного року невизначеність торговельної політики, викликана розбіжностями США і Китаю, може призвести до того, що світова економіка втратить близько 850 мільярдів доларів.

Про це 5 вересня повідомило агенство Reuters на підставі аналізу, проведеного Федеральною резервною системою США.

За даними дослідників, які, зокрема, проаналізували газетні статті, невизначеність торговельної політики “піднялася до рівня, небаченого з 1970-х років”.

Також вони оцінили силу удару невизначеності на економічну активність, оскільки підприємства знижують темпи виробництва і скорочують інвестиції. Дослідники дійшли висновку, що в глобальному масштабі його вплив складе близько 1% ВВП.

За оцінками Reuters, зараз ВВП США оцінюється приблизно в 20 трильйонів доларів, а світовий ВВП − – близько 85 трильйонів доларів.

При цьому вплив в 1% призведе до втрати в сфері торгівлі в США на рівні 200 мільярдів доларів до ВВП країни і 850 мільярдів до світового ВВП.

Нагадаємо, торгова війна між США і Китаєм спалахнула в 2018 році, після того як американський президент Дональд Трамп почав вводити ввізні мита на китайські товари. Пекін відповідав Вашингтону дзеркально.

Сторони неодноразово вели переговори про вирішення ситуації, проте на даний момент не досягли домовленостей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua