США виділяють додаткові $120 мільйонів на подолання кризи в Венесуелі


США виділяють додаткові $120 мільйонів на подолання кризи в Венесуелі

Американський уряд оголосив про виділення додаткової гуманітарної допомоги для Венесуели в розмірі $120 млн з метою подолання наслідків кризи в регіоні.

Про це заявили в середу високопоставлені представники офіційної делегації США, які перебувають у Колумбії.

“Заступник держсекретаря Джон Салліван, а також адміністратор USAID Марк Грін 4 вересня оголосили в Кукуті (Колумбія) про виділення понад $120 млн додаткової гуманітарної допомоги для реагування на найбільше зовнішнє переміщення людей в історії (Західної – ред.) півкулі”, – зауважили в середу в Державному департаменті США.

Заява пролунала на заході, де були присутні, в тому числі, радниця президента США Іванка Трамп, а також члени коаліції тимчасового президента Гуайдо.

“Затята корупція, жорсткі репресії з боку Мадуро та масштабна соціальна й економічна безгосподарність примусили до втечі понад 4,3 млн венесуельців”, – підкреслили в американському зовнішньополітичному відомстві.

Додаткова підтримка США має забезпечити “життєво важливу підтримку”, у тому числі у сфері харчування й охорони здоров’я для вразливих верств населення Венесуели. Таким чином, з 2017 року Сполучені Штати виділили майже $334 млн у вигляді гуманітарної допомоги та $43 млн економічної допомоги та підтримки розвитку Венесуели.

У цьому зв’язку в Держдепартаменті США підкреслили, що політична й економічна криза в Венесуелі є одним із найглибших у світі економічних занепадів в державі, що не перебуває у стані війни чи стихійного лиха, за останні півстоліття.

При цьому США пообіцяли надалі підтримувати народ Венесуели.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua