Зростання економіки України прискорилося (інфографіка)


Зростання економіки України прискорилося (інфографіка)

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України за січень-липень 2019 року орієнтовно оцінюється на рівні 4,0% (+/-0,2).

Про це повідомляється на сайті міністерства в огляді Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

За оцінками МЕРТ, зростання ВВП у першому півріччі 2019 року становило 3,6%.

У січні-липні 2019 року прискорилося зростання зведеного індексу виробництва товарів та послуг за основними видами економічної діяльності (ЗІВ) і становило 3,7% (на 2,4% за 6 місяців 2019 року) за рахунок збільшення виробництва всіх без винятку агрегованих видів економічної діяльності (з найбільшим внеском до зростання сільського господарства та будівництва), відзначають у міністерстві.


Інфографіка: www.me.gov.ua

Зведений індекс виробництва товарів та послуг за основними видами економічної діяльності (ЗІВ) відображає динаміку діяльності виробничої сфери національної економіки у відповідному періоді. ЗІВ розраховується на базі звітних даних по індексам фізичного обсягу виробництва ВЕД “Сільське господарство”, ВЕД “Промисловість”, ВЕД “Будівництво”, ВЕД “Транспорт “ та ВЕД “Оптова та роздрібна торгівля”. Зважаючи на те, що виробнича сфера в обсязі ВВП займає близько 55%, ЗІВ має тісний кореляційний зв’язок з динамікою ВВП. Тому оціночний показник ВВП розраховується, виходячи з ретроспективної кореляційної залежності між ЗІВ та ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua