Гончарук поки що не знає, як стримати ціни на газ для українців


Гончарук поки що не знає, як стримати ціни на газ для українців

Новообраний прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд робитиме все можливе, щоб ціни на газ для людей у платіжках не зростали, але ще не знає, як це зробити.

Про це він заявив в інтерв’ю “Українській правді”.

Читайте також: Уряд не повинен втручатися в ціноутворення на енергоносії – прем’єр

“Для того, щоб уникнути спекуляцій. Це правда, що у сховищах закуплено достатній обсяг газу для того, щоб впевнено себе почувати взимку. Це дає нам більш впевнену позицію і на переговорах, і в плані ціни на газ. Ми як уряд робитимемо все можливе, щоб людина в платіжках не бачила більших цифр. Яким чином ми це робитимемо? Ми подивимося, я цього ще не знаю. Дуже багато чого залежить від ціни на газ у світі. Сценаріїв дуже багато”, – повідомив прем’єр.

Він зазначив, що цей і наступний рік для України будуть надзвичайно складними.

“Нам треба багато віддавати боргів за минулі роки. У наступному році ми змушені віддати кожну третю гривню бюджету на обслуговування боргу. Це величезні гроші. Тобто країна працює, а третини грошей відразу немає. І це не єдина проблема”, – заявив Гончарук.

“Україна буде ефективнішою за два-три роки – я можу сказати напевно, тому що розумію, що будуть певні результати. Що робити під час цього періоду для того, щоб людям ставало не гірше і вони відчували, що щось таки відбувається – над цим ми будемо думати. Але це точно наше завдання”, – сказав прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua