Volkswagen виплатить 100 мільйонів через помилкові дані про витрату палива


Volkswagen виплатить 100 мільйонів через помилкові дані про витрату палива

Німецький автомобільний концерн Volkswagen виплатить своїм клієнтам в США компенсації через помилкові дані про витрату палива.

Про це пише “Німецька хвиля”.

Мова йде про приблизно 98 тисяч автомобілів марок Volkswagen, Audi, Bentley, Porsche, випущених з 2013 по 2017 роки.

За даними відомства, на частині автомобілів цих марок було встановлено програмне забезпечення, яке дозволяло на випробувальних стендах занижувати показники витрати бензину, а також вмісту речовин у вихлопних газах.

Концерн погодився виплатити причетним клієнтам в Сполучених Штатах від 5,4 до 24,3 долара за кожен місяць володіння моделлю зі списку. Загальна сума компенсацій становить близько 96,5 млн доларів (у перерахунку – 87,6 млн євро).

В результаті ініційованих владою США у вересні 2015 року розслідувань VW змушений був визнати, що на кілька мільйонів проданих у світі автомобілів було встановлено програмне забезпечення, яке дозволяло маніпулювати тестами на відповідність двигунів екологічним стандартам.

“Дизельгейт” спричинив масове відкликання продукції VW з ринку для усунення технічних фальсифікацій. Концерн досяг з владою США угоди про штрафні та компенсаційні виплати на загальну суму понад 18 млрд доларів в рамках врегулювання скандалу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua