44% перевірених підприємств порушують виплати зарплат - ДПС


44% перевірених підприємств порушують виплати зарплат - ДПС

У період із січня до липня 2019 року аудитори виявили порушення у виплаті зарплат у 44,1% суб’єктів, де відбувалися перевірки.

Про це повідомляє Державна податкова служба України.

Читайте також: В Україні запрацювала Державна податкова служба

Згідно з даними, порушникам нарахували додаткові 571,8 млн грн податків на доходи фізосіб,160 млн грн єдиного внеску та 46,6 млн грн військового збору.

У перевірених суб’єктах господарювання виявили 11,8 тис. осіб, що працювали без належного оформлення трудових відносин із роботодавцем.

Створені місцевою виконавчою владою робочі групи з легалізації виплати зарплат за 7 місяців додатково уклали 96,2 тис. трудових угод з найманцями.

За аналогічний період податківці стимулювали до офіційної реєстрації 13,8 тис. неофіційних підприємців, а держбюджет поповнився на 17 млн грн податків та зборів і 18,1 млн грн єдиного внеску.

Довідка Finance.ua:

  • Розрахунок суми єдиного податку та єдиного соцвнеску визначається показниками мінімальної зарплати (з 1 січня — 4173 грн) та прожиткового мінімуму (з 1 січня — 1921 грн).
  • Ставки податків: ЄСВ — 22%, Єдиний Податок ФОП 1 група — 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (ПМПО), Єдиний Податок ФОП 2 група — 20% від мінімальної зарплати (МЗП), Єдиний Податок ФОП 3 група — 5% (3%+ПДВ) від доходу, військовий збір (ВЗ) — 1,5%, податок на доходи фізосіб (ПДФО) — 18%.
  • За даними Держстату, середня зарплатня по Україні за місяць у липні становить 10971 грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua