Міжбанк: якими будуть торги перед триденними вихідними


Міжбанк: якими будуть торги перед триденними вихідними

У п’ятницю на валютному ринку не варто чекати великих обсягів операцій. За нашими розрахунками, статистика торгів не перевищить 260-280 млн доларів при укладенні до 440 угод. Основна причина – майбутні триденні вихідні та зниження ділової активності у бізнесу в цей період.

Тому сьогоднішні торги будуть досить млявими, але саме в такі дні у спекулянтів з’являється шанс “пограти курсом” на малих обсягах і похитати ринок.

Фактор ліквідності сьогодні буде знівельовано “п’ятничним ефектом”. Коррахунки банків впали на 0,9 млрд -до 47,2 млрд гривень, і навіть заходи великих сум від погашення облігацій попередніх випусків і депсертифікатів вже особливо на це не вплинуть (просто не встигнуть за часом, з огляду на специфіку передсвяткової роботи міжбанку).

Протистояння інтересів великих експортерів та імпортерів сьогодні продовжиться, а спекулянти будуть працювати як «в дві сторони», так і намагатися, підлаштовуючись під дії великих гравців, по можливості похитати курс протягом сесії.

Як і вчора – при надлишку пропозиції долара на торгах – Нацбанк вийде з його викупом через Matching.

Ми на сьогодні прогнозуємо розширення коридору по долару в межах 25,00-25,25 гривень за рахунок можливих спекулятивних атак на гривню. Як і вчора – фактично нижче позначки в 25 гривень курс долара, на нашу думку, сьогодні не піде. Причина та сама – потенційними викупами надлишку валюти з міжбанку регулятор зіграє на підтримку валютних котирувань в цих межах.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 25,03 / 25,06
євро – 27,77 / 27,80
російський рубль – 0,3811 / 0,3820

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua