478
ЄС розробив план на випадок торговельної війни з США
— Казна та Політика
Євросоюз розробив економічну програму, що передбачає введення в односторонньому порядку митних зборів на американські товари, а також сприяння розвитку власних технологічних компаній.
Про це повідомляє газета Politico.
Автори програми поставили за мету протистояти торговельній політиці президента США Дональда Трампа та американським технологічним гігантам Google, Apple, Amazon, Microsoft і Facebook.
Так, обрана головою Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен, згідно з планом, повинна заснувати Європейський фонд майбутнього, який інвестував би більш 100 млрд доларів в акції перспективних компаній континенту.
Даний крок, за задумом авторів документа, допоможе їм конкурувати з американськими та китайськими технологічними гігантами.
Зазначається, що після виходу Великої Британії Євросоюз буде вільний у проведенні більш інтервенціоністської економічної політики, яку Франція і Німеччина давно підтримують.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Водії-порушники сплатили штрафів на 700 мільйонів лише за пів року
У 2026 році на розвиток Центрів життєстійкості спрямують 1 млрд гривень
Основні торговельні партнери України за 8 місяців
Стриманий оптимізм: бізнес поліпшив оцінки ділової активності
Український ІТ-експорт зріс до $555 мільйонів
За поточних темпів на розмінування України знадобиться 83 роки, — Рахункова палата