Трамп хоче скасувати отримання американського громадянства по праву народження


Трамп хоче скасувати отримання американського громадянства по праву народження

Президент США Дональд Трамп заявив, що серйозно розглядає питання про скасування практики надання американського громадянства по праву народження.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми дуже серйозно ставимося до громадянства по праву народження, коли у вас з’являється дитина на нашій землі, ви перетинаєте кордон, народжуєте і, вітаю, дитина тепер є громадянином США… Це відверто смішно», – сказав Трамп.

Боротьба з нелегальними мігрантами з бідних країн є центральним пунктом президентської кампанії Трампа. Безліч радикальних змін міграційних правил, які були прийняті адміністрацією Трампа, широко засуджуються в США, а їхня реалізація блокується судами.

У жовтні 2018 року президент США виступив проти «громадянства по праву народження», оскільки це приносить мільярдні збитки бюджету країни. Експерти кажуть, що такий крок буде суперечити Конституції США. 14-та поправка до Конституції, прийнята після громадянської війни, гарантує, що всі, хто “народився або був натуралізований у США, є громадянами США і штату, в якому вони проживають».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua