Міжбанк: "війна нервів" на ринку


Міжбанк: "війна нервів" на ринку

Середа пройшла на валютному ринку досить цікаво і більше нагадувала “війну нервів” або “перетягування канатів” серед найбільших гравців ринку.

Після завершення періоду основних бюджетних проплат у клієнтів виникла невелика стратегічна пауза як у любителів продаватися дорожче, так і у тих, хто мріє закритися на міжбанку дешевше. Перші намагалися притримати валюту і зіграти “на підвищення”, а другі робили вигляд, що можуть спокійно обійтися і без сьогоднішніх покупок. Це психологічне протистояння і позначилося на поведінці курсу протягом дня. В кінцевому підсумку перехитрити їм один одного не вдалося, а курс в середині дня в межах 25,16 / 25,19 гривень за долар виявився компромісним для найбільш стійких гравців. Ті, хто купив дорожче – переплатили, а хто примудрився скупитися дешевше – трохи зекономили.

Перебіг торгів:

На самому початку сесії експортери – розуміючи, що в зв’язку з малими обсягами продажів на вчорашньому аукціоні їм нема чого боятися на торгах активного “заливання” нерезидентської валюти – зіграли “на підвищення”. У цьому їм недовго допомагали і спекулянти. Стартувавши свідомо із завищених і декларативних котирувань 25,25 / 25,29 (вчора торги завершилися рівнем 25,15 / 25,18 гривень за долар) і притримуючи основні обсяги пропозиції – експортери зі спекулянтами частково розігнали котирування в порівнянні з вівторком, і об 11 годині долар перебував на рівні 25,2350 / 25,255 гривень.

Найбільш “нестійкі” з покупців здригнулися і закрили свої операції в цих межах. Але тут вже спрацювала жадібність у продавців, і на побоюваннях, що курс просяде – вони практично одночасно вийшли на торги з великими сумами, щоб продатися на максимумі. Це зіграло з ними злий жарт і почався зворотний процес – курс пішов вниз за рахунок вже надлишку пропозиції при досить стриманому попиті.

Покупці швидко зорієнтуватися і вже не скуповували гарячково все підряд. О 12:00 долар просів до 25,16 / 25,19 гривень і протримався в цих межах до самого завершення активної фази торгів.

Після 15:00 – на поодиноких угодах – долар придавили до рівня 25,15 / 25,175 гривень до 16:00, а потім і ще нижче – до 25,12 / 25,15 до кінця сесії.

Головні події 21 серпня на міжбанку:

1) Курсова «боротьба» інтересів великих гравців продовжилася, і в кінцевому підсумку долар з ранкових 25,25 / 25,29 гривень просів до 25,12 / 25,15 до моменту завершення сесії;

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після закриття ринку:
долар США – 25,15 / 25,18
євро – 27,93 / 27,95
російський рубль – 0,381 / 0,382

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua