Кабмін знизив тарифи на електроенергію для промисловості


Кабмін знизив тарифи на електроенергію для промисловості

Влада змінила умови Положення про покладання спеціальних обов’язків (ПСО) в галузі електроенергії, через що промисловість зможе купувати електроенергію дешевше.

Про це заявив представник президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус.

Читайте також: 3 рішення, які повинні привести до зниження вартості електроенергії для промисловості на 20%

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів.

Документ змінить вартість електроенергії в бік зниження на 21 коп./КВт⋅год для непобутових споживачів, серед яких школи, лікарні, дитячі садки, малі і великі підприємства.

Герус впевнений, що якщо робота щодо рішення буде просуватися досить швидко, то зниження цін відбудеться ще 1 вересня. Нині влада активно працює над цим, і наразі тариф обіцяють знизити до 11 коп./кВт⋅год.

Відповідно до ухваленого Кабміном документу, за спецобов’язками виставлено на продаж 90% «Енергоатому» і 35% «Укргідроенерго», через що ціни на електроенергію для промспоживачів будуть знижені на 21 коп./кВт⋅год.

Довідка Finance.ua:

  • Згідно з новим ринком електроенергії, який діє з 1 липня, ціна на електрику для непобутових споживачів встановлюється залежно від ринку. Сума оплати формується на біржі, де її купують постачальники.
  • Тарифи для промисловості на послуги з розподілу електроенергії для 1 і 2 класу напруги становлять 39,55 грн / МВт · год і 166,63 грн / МВт · год відповідно без урахування податку.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua