0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei розпочала роботу над обладнанням для 6G


Huawei розпочала роботу над обладнанням для 6G

Поки оператори мобільного зв’язку активно займаються впровадженням мереж п’ятого покоління, а виробники готують пристрої з підтримкою 5G, компанія Huawei почала розробку мережевих рішень для стандарту 6G. Крім того, експерти вже назвали дату запуску “мобільного інтернету майбутнього”.

Як повідомляє GSMArena, Huawei веде спільну роботу відразу з 13 провідними дослідницькими інститутами. Технологічна база телекомунікаційного гіганта розташувалася в Оттаві (Канада).

Читайте також: Huawei виграв тендер на будівництво 4G-мережі в метро Києва

За попередніми оцінками аналітиків, комерційний запуск мереж шостого покоління відбудеться не раніше 2030 року. За цей час оператори і виробники телекомунікаційного обладнання повинні підготуватися до освоєння мереж з пропускною спроможністю до 1 Тбіт/с.

Раніше мережеві джерела повідомляли про початок аналогічних досліджень в Samsung, інженери якої також приступили до розробки 6G-обладнання.

Про плани брати активну участь в побудові мереж шостого покоління заявили Nokia, Ericsson і SK Telekom. Всі три компанії уклали угоду про стратегічне партнерство розвитку 6G-мереж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua