Служба доставки США почала тестувати безпілотні вантажівки


Служба доставки США почала тестувати безпілотні вантажівки

Американська служба доставки UPS вже більше трьох місяців здійснює перевезення вантажів в Аризоні безпілотними вантажівками.

Про це повідомляє GearBrain.

Варто зазначити, що випробування цього транспорту розпочалось ще у травні 2019 року, але компанії про це не повідомляли.

В TuSimple вважають, що її послуги можуть допомогти компаніям зекономити 30% від суми, які вони витрачають на перевезення. Сервіс фірми працює на рівні автівок з автономним рівнем 4, що значить, що інтелектуальна система може самостійно керувати вантажівкою. Тим не менш, законодавство Аризони вимагає, щоб в транспортних засобах такого рівня все одно був водій.

«UPS прагне до розробки та впровадженню технологій, які дозволяють нам більш ефективно керувати нашої логістичною мережею, – сказав Скотт Прайс, головний спеціаліст із стратегії та трансформації UPS. – Незважаючи на те, що повністю автономні авто без водія мають ще бути вдосконалені, нас надихають досягнення в галузі гальмування та інших технологій, які освоюють такі компанії як TuSimple».

Видання повідомляє, що кожен тягач з напівпричепом, який бере участь в тестуванні, оснащено дев’ятьма камерами і лідарами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua