Первые автобусы на водородном топливе вышли в рейс в Малайзии (фото)


Первые автобусы на водородном топливе вышли в рейс в Малайзии (фото)

Перші автобуси на водневому паливі почали випробувальні рейси в Малайзії. Про це повідомляє bigmir з посиланням на borneopost.com.

1 серпня цього року, незважаючи на скептичне ставлення в суспільстві, почали свої пробні рейси автобуси на водневому паливі в Кучінгу, Малайзія.

Червоно-білі машини з помітними написами “Zero Emission” і “Hydrogen Bus” здійснюють звичайні поїздки по місту, щоправда поки що без пасажирів. Пояснюється це тим, що на стадії експерименту відбувається спостереження за приладовими показниками і вивчаються питання витрати палива залежновід погодних умов та інтенсивності руху.

Супроводжують цей проект інженери з Sarawak Energy Berhad (SEB) і китайської Foshan Feichi Automobile Manufacturing Co Ltd і Linde Hydrogen FuelTech. Тестові поїздки триватимуть до 14 серпня. В історії було три хвилі практичного інтересу до водню як палива: в 1970-ті роки, 1990-ті та на початку 2000-х.

Перший водневий автомобіль General Motors представила ще в далекому 1966 році. Але щоразу цій ідеї ніяк не вдавалося розвинутися.

І все ж таки з кожним новим відродженням інтересу до водневого палива наука проходить все далі і далі. І вже є надії, що не так далеко те майбутнє, коли водень як паливо для авто стане набагато популярнішим, ніж зараз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua