Автомобілістів попередили про схему шахрайства


Автомобілістів попередили про схему шахрайства

Шахрайські примітивні схеми процвітають в Україні. Досі існують такі «липові» організації, які беруть у людей авансові платежі за нібито майбутню машину, а насправді торгувати автомобілями не мають жодного права.

Як повідомляє голова ВААІД Олег Назаренко, до них регулярно надходять скарги від громадян, які стали жертвами аферистів. Компанії беруть з них авансові платежі за майбутні автомобілі, але машину люди так і не отримують. Свого часу однією з таких компаній був сумнозвісний «Автоплан». Деякі компанії використовують навіть підроблені печатки легальних дилерів.

Він зазначив, що в Україні є список легальних компаній, які отримали право на продаж автомобілів. І список цих організацій є в Сервісних центрах МВС. Організація ВААІД звернулася з офіційною пропозицією до ДСЦ МВС провести звірку офіційних торговельних організацій і оприлюднити на сайті інформацію про підприємства, які мають право на торгівлю автомобілями.

Картки для водіїв

У зв’язку з цим, ВААІД звернулася до МВС і ДСЦ МВС з пропозицією провести звірку офіційних торговельних організацій і після цього офіційно оприлюднити на сайті МВС (ДСЦ МВС) інформацію про підприємства, які ВЗАГАЛІ мають дозвіл на торгівлю авто для того, щоб люди, які вірять обіцянкам аферистів про «дешеві авто», могли б просто перевірити наявність фірми в списку фірм, які мають від МВС дозволи на торгівлю авто (реєстрації) і реальне місце розташування офісів фірм (салонів) для відсіювання «клонів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua