Експорт через порти в Україні збільшився на 22%


Експорт через порти в Україні збільшився на 22%

За 2019 рік морські порти України збільшили перевалку вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 16% – до 85,5 млн тонн, а рівень експорту збільшився більш, ніж на 22%.

Про це повідомили у прес-службі Адміністрації морських портів України.

“За сім місяців 2019 року морські порти України обробили 85,5 млн тонн вантажів, що майже на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року”, – вказали в адміністрації портів.

Лідерами за темпами зростання обсягів перевалки стали хлібні вантажі, що склали 28,3 млн тонн (на 35% більше), та руда, позначка якої зросла до 30% – її обсяг становив близько 20,2 млн тонн.

Основою позитивної динаміки збільшення перевалки вантажів у морських портах України, як зазначається, залишається експорт продукції українських підприємств за кордон.
“За звітний період він зріс більше, ніж на 22%, порівняно з аналогічним показником минулого року. Тоді як імпорт дав приріст в 4,4%, а транзит скоротився на 11,2%”, – додали в АМПУ.

Майже на 430 тис. тонн виявилося збільшення обробки хімічних та мінеральних добрив. Зберігається тенденція зростання обробки контейнерів: +91 тис. TEU (+20%) за перші сім місяців 2019 року, порівняно з аналогічним періодом 2018-го.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua