Нацгвардія отримає новенькі автомобілі МАЗ


Нацгвардія отримає новенькі автомобілі МАЗ

На сайті державних закупівель з’явився тендер на придбання Національною гвардією України спеціалізованих вахтових автомобілів. Передбачається, що це будуть машини, побудовані на шасі МАЗ або будь-якому іншому подібному і такому, що відповідає всім вимогам. Держава витратить на закупівлю майже 63 млн грн.

Головним чином потрібно, щоб шасі відповідало вимогам. Так, транспортний засіб повинен бути безкапотним з 2-3-місною кабіною, мати колісну формулу 4х2, колісну базу не менше ніж 4100 мм, монтажну довжину рами не менше ніж 5800 мм, двигун потужністю не менше ніж 130 к.с. стандарту Євро-2 або вище, вантажопідйомність не менше ніж 5450 кг, повна маса не більше ніж 10100 кг, об’єм паливного бака не менше ніж 200 л, розмір коліс не менше ніж R20.

Кузов-фургон повинен бути обладнаний не менше ніж 26 м’якими сидіннями, з можливістю регулювання кута нахилу спинки, системами опалення та кондиціонування повітря, РК-телевізором діагоналлю не менше ніж 24-32 дюйми, а також робочим столом з розеткою для підключення комп’ютера (ноутбука).

Крім того, в фургоні повинні бути відсіки для розміщення протиударних щитів типу Форт-ЩПА. На всі вікна кузов-фургона передбачається встановлення захисних рещіток з тканої металевої сітки (з можливістю їх швидкого демонтажу).

Очікувана вартість контракту 62 810 000 гривен. Початок аукціону 12 серпня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua