Alphabet готується до розробки підземних тунелів


Alphabet готується до розробки підземних тунелів

Компанія проводить дослідження у сфері гіперзвукових технологій, які, як передбачається, допоможуть зменшити вартість геотермальних установок і збільшити швидкість створення тунелів.

Батьківська компанія Google – Alphabet – раніше почала активні розробки в геотермальній енергетиці. Технологія, над якою працює HyperSciences, має зробити доступними більш високі температури шляхом більшого поглиблення під землю (до 7 км). Для швидкого і ефективного створення таких свердловин кожні кілька секунд бетонний снаряд вистрілюється в шахту на швидкості 5 Махів за допомогою вибухової суміші повітря і дизельних парів.

Крім того, HyperSciences розробляє систему для створення тунелів, яка використовує ту ж гіперзвукову технологію. Автори проекту запевняють, що вона буде в 5 разів дешевшою, ніж будь-який інший існуючий аналог, а також дозволить прокладати підземні магістралі в 2,5 рази швидше.

З придбанням HyperSciences Google може стати серйозним конкурентом для The Boring Company і Ілона Маска, який всіма силами намагається здешевити і збільшити швидкість прокладення тунелів для надзвукових вакуумних поїздів Hyperloop.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua