В Японії створили "поїзд-кулю"


В Японії створили "поїзд-кулю"

В Японії була продемонстрована нова версія надшвидкого поїзда, який буде використовуватися на залізничних шляхах “Сінкансен”. Слід зазначити, що новинка не зробила прориву в технічному питанні, проте обіцяє всім пасажирам принципово новий рівень комфорту.

Для початку слід пояснити, чим же є насправді легендарна залізнична мережа “Сінкансен”. У перекладі з японської мови це слово означає “нова магістраль”. На сьогоднішній день вона є мережею швидкісних залізниць, що обплутують майже всю країну. Належить це диво інженерної думки компанії Japan Railways.

Перша лінія була відкрита ще в 1964 році, спеціально до літньої Олімпіади. Її протяжність складає 515 км. Тягнеться дорога від Токіо до Осаки. На ній знаходиться 17 станцій. Місцеві називають ці поїзди – “поїзди-кулі” через надзвичайно високу швидкість.

Цікаво, що спочатку траса задумувалася як залізниця для цілодобового перевезення пасажирів. Однак сьогодні “Сінкансен” ночами не працює. З 00 годин до 6 години ранку вона закрита на технічне обслуговування. Огортає мережа високошвидкісних залізниць всю Японію, пов’язуючи між собою найбільші міста країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua