До 2022 Китай може стати найбільшим імпортером СПГ у світі


До 2022 Китай може стати найбільшим імпортером СПГ у світі

Японія може поступитися лідерством Китаю, втративши позицію найбільшого в світі імпортера скрапленого природного газу (СПГ) вже у 2022 році.

Про це свідчить звіт консультативної групи Wood Mackenzie.

Японський імпорт СПГ у 2022 році, як очікується, скоротиться до 72,8 млн тонн (-12% в порівнянні з 2018). У той же час обсяг китайського імпорту збільшиться до 74,1 млн тонн (+ 37,5%).

Японські покупці все ще будуть укладати інноваційні контракти, які включають в себе гібридні угоди, індексацію вугілля, спільні закупівлі та постачання вуглецево-нейтральними танкерами, відзначається в звіті.

Одним з головних завдань для покупців СПГ залишиться забезпечення безпеки поставок за рахунок диверсифікації джерел поставок. Тому Японія залишиться лідером із закупівлі зрідженого газу з нових регіонів поставок.

«Попри те, що попит на СПГ знижується, японський імпорт залишиться на рівні вище 70 млн тонн на рік протягом більшої частини 2020-х. Японія залишиться другим за величиною споживачем СПГ в світі принаймні до 2040 року, при цьому попит як і раніше буде перевищувати 60 млн тонн на рік, – вважає старший аналітик Люсі Каллен. – Скорочення японського імпорту буде зумовлено конкуренцією з боку вугілля, атомних електростанцій і поновлюваних джерел енергії в енергетичному секторі і повільним макроекономічним зростанням».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua