G7 змінять податки для великих ІТ-компаній


G7 змінять податки для великих ІТ-компаній

Міністри фінансів країн G7 на зустрічі в Парижі домовилися про спільні зусилля в розробці нових принципів оподаткування великих міжнародних компаній, що працюють у сфері інформаційних технологій.

Читайте також: Польща знижує оподаткування для приватних осіб

Міністри мають спільну думку щодо “нагальної потреби вирішення податкових труднощів, що виникають у зв’язку з цифровізацією економіки”, – йдеться в комюніке за підсумками зустрічі.

Зокрема, вони домовилися про спільну розробку податкових принципів, в яких будуть відображені нові бізнес-моделі, включаючи ті, які передбачають ведення компанією бізнесу на певній території без фізичної присутності. Очікується, що такі принципи будуть розроблені до початку 2020 року.

Також міністри домовилися про створення ефективного механізму розв’язання податкових суперечок, який допоможе уникнути подвійного оподаткування.

“Члени G7 вперше дійшли згоди з цього питання, – заявив міністр фінансів Франції Брюно ле Мер. – Це реальний крок у бік більш чесного оподаткування в XXI столітті”.

Раніше європейська влада неодноразово критикувала міжнародні ІТ-компанії, включаючи Google і Facebook, за сплату недостатніх сум у вигляді податків за ведення бізнесу на їхній території. Для цього компанії фіксують отриманий прибуток у підрозділах, які зареєстровані в країнах з нижчими податками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua