Данія дала перший дозвіл Baltic Pipe


Данія дала перший дозвіл Baltic Pipe

Проект з доставки норвезького газу в Польщу Baltic Pipe отримав перше схвалення від влади Данії, в той час як королівство затягує узгодження будівництва газопроводу «Газпрому» «Північний потік-2».

Датське агентство з охорони навколишнього середовища видало дозвіл на будівництво виходу газопроводу на сушу на східному узбережжі Данії. Рішення було прийнято регулятором 12 липня і розкрито на сайті проекту.

Тепер датський газотранспортний оператор Energinet може перейти до наступного етапу – отримання дозволів від 13 муніципалітетів по сухопутній трасі магістралі. Газопроводу також потрібне схвалення від Датського енергетичного агентства щодо морської ділянки в датських водах.

Тим часом Данія вже кілька років не погоджує заявку проектної компанії «Північного потоку-2» Nord Stream 2 AG на проходження морської магістралі в датських водах. Компанія подала три заявки: одну (з найкоротшим маршрутом) на проходження магістралі в територіальних водах, вона повторює раніше узгоджений маршрут першого «Північного потоку». Влада Данії прийняла спеціальний закон, що вимагає узгодження подібних заявок МЗС країни. Дві інші заявки проходять через виняткову економічну зону Данії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua