Bloomberg: Центробанки просять владу про порятунок світової економіки


Bloomberg: Центробанки просять владу про порятунок світової економіки

Глобальні центробанки знову “грають першу скрипку” у підтриманні світової економіки, але чимало з них вимагають в урядів допомоги.

Про це пише Bloomberg.

В умовах уповільнення глобального економічного зростання Федеральна резервна система США, Європейський центробанк і, можливо, Банк Японії готуються пом’якшити грошово-кредитну політику в найближчі місяці.

Але маючи менше простору для дій, ніж в минулому, їх керівники кажуть політикам, що тим буде необхідно вжити заходів у разі стійкого просідання економіки.

Можливість озвучити ці заклики особисто випаде 17 липня, коли глави центробанків і міністри фінансів країн G-7 проведуть зустріч неподалік від Парижа.

Вони зберуться в той час, коли світова економіка переживає небезпечні часи: непередбачувана торгова війна може спровокувати більш глибоке уповільнення, а деякі ринки облігацій натякають на зростаючу ймовірність рецесії.

Можливо навіть, що привід для роздумів дасть Франція, що приймає саміт G-7. Заходи підтримки споживання на 17 мільярдів євро, які президент Еммануель Макрон пообіцяв у відповідь на протести “жовтих жилетів”, можливо, суперечать його словами про скорочення дефіциту, але виявилися своєчасними на тлі глобального уповільнення економіки. Очікується, що темпи економічного зростання Франції в 2019 році перевищать середній показник по єврозоні вперше за шість років.

“Ми бачимо, що політичні ризики посилюються всюди, тому існує досить гостра необхідність вирішити проблему нестачі зростання, від якого вигравали б усі. Цього не можна досягти за допомогою однієї лише грошово-кредитної політики”, – сказав головний економіст ОЕСР Лоуренс Бун.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок Світ
Все, що ми знаємо про:bloomberg.com
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua