"Північний потік" зупинився на ремонт до кінця місяця


"Північний потік" зупинився на ремонт до кінця місяця

Обидві нитки морського газопроводу “Північний потік” зупинені на два тижні (за графіком до ранку 30 липня) для проведення планового технічного обслуговування.

Про це свідчать дані газотранспортних компаній OPAL Gastransport і NEL Gastransport.

Читайте також: Скільки втратить Україна від зупинки транзиту газу

Регулярне річне технічне обслуговування є частиною планово-попереджувальних ремонтів і проводиться в сьомий раз з початку експлуатації газопроводу, зазначає проектна компанія Nord Stream AG.

Щорічні роботи з технічного обслуговування є ключовим елементом довгострокової стратегії управління цілісністю газопроводу “Північний потік”. Механічні компоненти і системи автоматизації проходять ретельну перевірку для забезпечення надійної, безпечної та ефективної роботи двох ниток газопроводу протягом проектного терміну служби, що становить не менше 50 років.

Графік робіт з технічного обслуговування трубопроводу був заздалегідь узгоджений з партнерами Nord Stream AG як на стороні постачальника, так і споживачів і врахований в заявках на транспортування газу європейським партнерам через “Північний потік”, нагадують газовики.

За добу “Північний потік” прокачує до 170 млн кубометрів газу.

У момент зупинки одних газопроводів зростає обсяг прокачування за іншими маршрутами (справедливо очікувати зростання поставок через Україну), можливе скорочення закачування газу в підземні сховища і відбір газу з ПСГ.

Зупинки газопроводів і видобувних промислів на ремонт здатні надати підтримку цінам на газ на спотовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua