Україна планує розширити експорт у Китай


Україна планує розширити експорт у Китай

Україна є основним постачальником в Китай кукурудзи і соняшникової олії і зацікавлена ​​в розширенні експорту на цей ринок, в тому числі і готової продукції харчової промисловості.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова під час зустрічі з групою китайського бізнесу провінції Шаньсі і Bank of China на чолі з головою Ради правління корпорації Shaanxi Xirui (Group) Corporation Ван Дунфен, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Читайте також: У червні експорт цукру скоротився майже вдвічі

“Китай – один з ключових торговельних партнерів України, який стабільно входить до ТОП 5 країн-імпортерів української аграрної продукції. Сьогодні наша країна є основним постачальником в Китай кукурудзи і соняшникової олії. Враховуючи високий попит Китаю на харчову продукцію, українська сторона зацікавлена ​​в розширенні експорту на цей ринок не тільки сировини, але і готової продукції харчової промисловості”, – сказала Ковальова.

Вона зазначила, що потенціал і можливості для розширення двостороннього товарообігу між двома країнами реалізовані в повному обсязі. Йдеться про експорт в КНР таких продуктів, як борошно, м’ясо птиці, яловичина, молочна продукція, фрукти і ягоди, мед і продукція бджільництва, яйця і яєчні продукти, пшениця, ріпак, сорго тощо.

Чиновник додала, що агропромисловий комплекс України демонструє стабільну тенденцію до зростання як економічних, так і фізичних показників, тому є перспективним напрямком для інвестицій з боку китайського бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua