На Троєщину хочуть запустити і метро, і трам-трейн


На Троєщину хочуть запустити і метро, і трам-трейн

Столична влада веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо запуску “трам-трейну”, який має з’єднати Троєщину з правим берегом Дніпра.

Про це поінформував заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Читайте також: У КМДА розповіли, коли закуплять нові вагони метро

“Зараз ведуться переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо запуску “трам-трейну” – швидкісного трамвая, це різновид транспорту між трамваєм і метро, який по своєму пасажиропотоку може забезпечити повністю вивезення пасажирів з Троєщини, як по лівому берегу, так і на правий берег. Адже наше завдання — це сполучення Троєщини з правим берегом”, – сказав Давтян.

Він повідомив, що для початку будівництва метро на Троєщину також ведуться перемовини з міжнародними фінансовими організаціями.

“Що стосується метро на Троєщину — це дуже великий проект, на сьогодні ми ведемо переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо залучення фінансування для будівництва. Оцінка об’єкта приблизно від 2 до 3 млрд доларів, це достатньо великі кошти не тільки для міста Києва, а й в масштабах нашої країни. Всі міжнародні фінансові організації, з якими ми ведемо переговори, зацікавлені в наданні державних гарантій для того, щоб була можливість потім безпечно повертати ці інвестиції. Як тільки будуть досягнуті якісь домовленості, як ми будемо це фінансувати, то почнуться повномасштабні проектні роботи”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua