Міжбанк: гривня зміцнюється


Міжбанк: гривня зміцнюється

Після триденних вихідних валютний ринок досить швидко увійшов в звичайний діловий ритм. За спостереженнями учасників торгів – вівторок не став переломним днем ​​за обсягами операцій на міжбанку, але і “млявості і розхитування” особливого ​​не було.

Причин такого швидкого входження клієнтів в роботу після свят кілька. Ось основні:

1) Наближення періоду бюджетних розрахунків у підприємств при скороченій кількості днів до кінця червня. Є серйозний цейтнот за часом у більшості клієнтів. Мало того, що залишається всього пару днів на розрахунки за податками, так ще і наближаються наступні три вихідні з урахуванням Дня Конституції. Бізнесу складно виконати свої виробничі плани в такий короткий за кількістю робочих днів місяць, і компанії намагаються оперативно закривати свої валютні операції;

2) Непогана активність нерезидентів. Вони були помічені сьогодні на міжбанку з продажем валюти під аукціон з ОВДП. Це додало пропозиції на торгах;

3) Поступове зростання попиту на валюту з боку великих імпортерів (в т.ч. нафто- і газотрейдерів). Вони поповнюють свої запаси після попередніх трьох вихідних днів і перед “зависанням” ринку в три останні дні місяця. Це “з’їло” частину пропозиції на міжбанку і скоротило можливості НБУ зі скупки надлишку долара на торгах.

Спекулянти періодично намагалися розігріти курс, але в кінцевому підсумку вирішили працювати в форматі «в дві сторони».

Перебіг торгів:

На самому початку сесії пропозиція перевищувала попит, і долар просів до 11 години з ранкових 26,44 / 26,47 до 26,40 / 26,425 гривень, а до 12:00 – до 26,36 / 26,385. Це був мінімальний рівень котирувань, і покупці зрозуміли, що нижче курс не піде. Вони вийшли на ринок з купівлею валюти, чим і утримали долар в цих межах вже до самого завершення активної фази торгів.

Після 15 години долар перебував у вузькому коридорі 26,37-26,375 / 26,395-26,40 гривень майже до 16:00, а завершилася сесія по долару на позначці 26,365 / 26,39.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,37 / 26,39
євро – 29,51 / 29,54
російський рубль – 0,410 / 0,411

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua