Зеленський пропонує Раді скасувати формулу "Роттердам+"


Зеленський пропонує Раді скасувати формулу "Роттердам+"

Президент Володимир Зеленський запропонує Верховній Раді скасувати формулу “Роттердам+”. Про це на прес-конференції повідомив представник Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус.

Він зазначив, що команда глави держави підготувала відповідний законопроект, який внесуть до парламенту в понеділок, 17 червня.

“Команда президента підготувала законопроект, в понеділок буде внесений в Раду, про зниження вартості електроенергії, а саме пропонується, щоб формулу “Роттердам+” було скасовано, і щоб замість неї діяла інша формула. Можна назвати “Роттердам мінус”, – сказав представник Зеленського в Кабміні.

Герус зазначив, що з формули приберуть вартість доставки вугілля з Роттердама.

“З формули приберуть вартість доставки вугілля з Роттердама… пропонується введення дисконтів – якщо гірша якість вугілля, повинна бути нижча вартість, яка зараховується в тариф… Цим же законом пропонується перенести запуск ринку електроенергії на один рік, тому що неправильно настільки непідготовлений ринок запускати з 1 липня. Протягом цього року існуватиме формула “Роттердам-”, – заявив він.

Нагадаємо, Зеленський пропонує Верховній Раді відкласти запуск ринку електроенергії на один рік. Так, у понеділок, 10 червня, глава держави зареєстрував у парламенті відповідний законопроект.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua