Біткойн-біржа BitBay з'ясувала, як поляки користуються криптовалютами


Біткойн-біржа BitBay з'ясувала, як поляки користуються криптовалютами

Криптовалютна біржа BitBay провела дослідження серед користувачів з Польщі в спробі скласти портрет місцевої громади та з’ясувати, якими монетами і для яких цілей вони користуються.

Про це повідомляє CoinDesk.

Читайте також: Токени Telegram виходять в публічний продаж

Опитування свідчить про вкрай низьку залученість жінок в криптовалютну індустрію. 90% респондентів – чоловіки, з них 50% – молодше сорока. Найбільшою демографічною групою виступили чоловіки від 31 до 35 років.

Більшість користувачів володіє більш ніж однією криптовалютою, однак біткойн залишається найпопулярнішим. Кожен третій володіє при цьому Ethereum, Lisk і Ripple.

Дев’ять з десяти респондентів вважають криптовалюти безпечним способом здійснення транзакцій, однак більшість ніколи не робила покупки за їх допомогою. Ті ж, хто використовував цифрові монети в якості способу оплати, купували електроніку, продукти харчування і розраховувалися за послуги під час подорожей.

Понад 50% респондентів відзначили, що хотіли б оплачувати в криптовалютах послуги, пов’язані з автомобілями, і продовольчі товари. Незважаючи на наявні складнощі, опитані користувачі здебільшого переконані, що популярність криптовалютних платежів ще попереду.

BitBay де-факто залишається найбільшою польською біткойн-біржею, проте юридично була змушена переїхати на Мальту після відмови польських банків обслуговувати рахунки. Її оператором виступає компанія Pinewood Holdings Limited.

Вона була заснована в 2014 році в місті Катовіце і стала першим майданчиком для торгівлі криптовалютами в країні.

З січня 2019 року в Польщі користувачі криптовалют оподатковуються на приріст капіталу в розмірі 19%, який необхідно сплачувати при конвертації в фіатні кошти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua