В КМДА розповіли, коли в Києві зростуть ціни на воду


В КМДА розповіли, коли в Києві зростуть ціни на воду

У столиці тарифи на холодну воду та водовідведення поки не підвищуватимуть. Зростання вартості послуги може відбутися у січні 2020 року.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Читайте також: Субсидіантам виставляють великі борги

“Тарифи у столиці на холодну воду не змінюються. Нещодавно розглядали перспективи на 2020 рік, обговорювали пропозиції Київводоканалу з підняття тарифів на 26 відсотків, – говорить Петро Пантелеєв. – Але ми домовилися, що вони працюватимуть над зменшенням вартості тарифу.”

Як пояснив у коментарі «Вечірньому Києву» генеральний директор «Київводоканалу» Дмитро Новицький, спеціалісти підприємства обґрунтували підвищення на 26 відсотків. Відбулися громадські слухання. Наразі розрахунки, із зауваженнями КМДА про зменшення розміру вартості деяких складових тарифу, направлені до нацрегулятора (НКРЕКП) для опрацювання.

“Принцип підвищення тарифу досить простий: враховуються зростання цін на реагенти, електроенергію, паливо, мінімальної зарплати, – говорить Дмитро Новицький. – Адже працювати в нашій галузі з тим рівнем зарплати, що був, – важко. Звільнилися спочатку зварювальники, молодші інженери, водії. Але після коригування тарифів у березні, люди почали повертатися на підприємство. Готуючись до наступного підвищення, будемо оптимізувати деякі наші видатки.”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua