Державі повернули острів біля Козина вартістю 430 мільйонів


Державі повернули острів біля Козина вартістю 430 мільйонів

Прокуратура повернула державі острів на річці Козинка оціночною вартістю близько 433 мільйонів гривень і площею 32 га на території Української міської ради Обухівського району Київської області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Київської області.

Встановлено, що розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації у 2008 році передано в приватну власність 16 громадянам для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 32 га з числа земель водного фонду, а саме оточеного водою острова на річці Козинка і водної поверхні в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району.

Відповідно до Закону, до земель державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі водного фонду.

З метою відновлення становища, яке існувало до порушення права власності на землю та водні ресурси, прокуратурою Київської області до Обухівського районного суду пред’явлено позов про визнання недійсними розпорядження, державних актів на право власності та витребування на користь держави 32 га земель водного фонду.

З огляду на достатність зібраних доказів та обґрунтованості заявлених позовних вимог, суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокуратури щодо протиправності вибуття спірних земель з державної власності і залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким позов задоволено та витребувано землю на користь держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua