ЄС затвердив єдину політику "другого шансу" для підприємців, які перебувають у стані банкрутства


ЄС затвердив єдину політику "другого шансу" для підприємців, які перебувають у стані банкрутства

Євросоюз надає сумлінним підприємцям, які опинилися під загрозою банкрутства, повторний шанс.

Рада ЄС ухвалила в четвер директиву про механізми превентивної реструктуризації на ранній стадії краху бізнесу, надання “другого шансу”, підвищення ефективності процедур реструктуризації, неспроможності і банкрутства. Це рішення, зазначається в повідомленні Ради ЄС, “знаменує собою завершення законодавчої процедури”.

Читайте також: Єврокомісія представила бюджет розвитку ЄС на 2020 рік

“Загальна мета директиви, – йдеться в повідомленні, – полягає в тому, щоб зменшити істотні бар’єри на шляху вільного руху капіталу, зумовлені відмінностями між державами-членами ЄС в правилах реструктуризації і неспроможності, і підвищити культуру порятунку бізнесу на основі принципу “другого шансу”.

Нові правила спрямовані на скорочення непрацюючих (прострочених) кредитів на балансах банків і запобігання накопиченню прострочених кредитів у майбутньому. Пропозиція спрямована на забезпечення належного балансу між інтересами боржників і кредиторів.

Головні елементи нових правил включають в себе раннє попередження та доступ до інформації про ймовірну неспроможність, сприяння переговорам щодо планів превентивної реструктуризації, складання цих планів, окремі примусові дії на підтримку переговорів, доступ принаймні до однієї процедури, яка може привести до повного погашення боргу через 3 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua