В українські проекти енергоефективності за 5 років інвестували 2,5 млрд євро


В українські проекти енергоефективності за 5 років інвестували 2,5 млрд євро

Починаючи з 2014 року в українські проекти з енергоефективності було інвестовано понад 2,5 мільярда євро.

Про це повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, передає Укрінформ.

“У 2014-15 році ми робили перші кроки в енергоефективності – це стосувалося і законодавства, і підзаконних документів, і роботи з бізнесом, з конкретними інвесторами, для того, щоб відповісти на ті виклики, які перед нами стояли після революції. І нам це вдалося: більш ніж 11 законів ухвалено в парламенті, більш ніж 30 постанов Кабінету Міністрів, як підзаконні акти так і технічні регламенти. Інвестиції, які в результаті цих змін в законодавство зайшли, вимірюються більш ніж в 2,5 млрд євро”, – розповів Савчук.

Він додав, що в основному гроші були вкладені в проекти з відновлюваної електроенергетики, з теплової енергетики і в проекти з енергозбереження.

Савчук підкреслив, що одним з ключових напрямків роботи Агентства залишається розвиток кроссекторального залучення інвестицій в рамках урядової Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Нагадаємо, на урядову програму з енергозбереження “теплі кредити” в 2019 році передбачено 1,1 млрд грн, і українцям видали вже понад 700 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua