Google запроваджує нові правила для розширень Chrome


Google запроваджує нові правила для розширень Chrome

Частина розміщених в магазині розширень здійснюють збір даних користувача без належних дозволів.

Google починає вводити нові політики конфіденційності для розширень Chrome.

Озвучені компанією правила почнуть діяти восени цього року. Якщо якесь розширення не буде відповідати новим вимогам конфіденційності, то воно буде видалено з онлайн-магазину Chrome.

У повідомленні Google йдеться про необхідність виконання вимог, відповідно до яких розширення повинні запитувати доступ тільки до тих даних, які необхідні для реалізації функціональності. Якщо для працездатності розширення можна використовувати більше одного дозволу, то розробники повинні використовувати варіант, що вимагає доступ до найменшого обсягу інформації. З набранням чинності нових правил ця умова стане обов’язковою абсолютно для всіх розширень онлайн-магазину Chrome.

Ще одна зміна стосуватиметься вимог обробки персональної інформації. Розробники софтверних продуктів, які здійснюють обробку користувальницьких повідомлень і наданого контенту, будуть зобов’язані розміщувати окрему політику конфіденційності, в якій надається опис того, яким чином дані обробляються і зберігаються.

У компанії впевнені, що розширення повинні залишатися прозорими в плані того, як вони проводять обробку призначених для користувача даних. Більш детальна інформація про нові вимоги конфіденційності буде опублікована пізніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua