Кабмін визначився, як перевірятиме отримувачів соцвиплат


Кабмін визначився, як перевірятиме отримувачів соцвиплат

Кабінет міністрів України затвердив порядок здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій та інших соціальних виплат, що здійснюються за рахунок державних коштів.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України.

У повідомленні сказано, що, згідно з порядком верифікації, буде використовуватися інформація, яка впливає на визначення права на отримання і розмір таких виплат. Також чітко прописаний порядок надання Мінфіном рекомендацій органам, що здійснюють державні виплати, і порядок їх обробки.

«Здійснювана Мінфіном верифікація державних виплат має на меті сприяння розвитку справедливої ​​системи соціального забезпечення в Україні, підвищення адресності державних виплат, оптимізацію бюджетних витрат», – сказано в повідомленні.

В Мінфіні уточнили, що процес верифікації спрямований на те, щоб кінцевими отримувачами державних виплат були саме ті громадяни, які потребують допомоги держави.

Довідка Finance.ua:

  • Протягом 2018 року за результатами верифікації державних виплат Мінфін надав понад 7,5 млн рекомендацій з перевірки близько 2,6 млн отримувачів соціальної допомоги.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua