Порошенко за час президентства перестав бути мільярдером - Bloomberg


Порошенко за час президентства перестав бути мільярдером - Bloomberg

Після виборів 2014 року статки п’ятого президента України Петра Порошенка скоротилися на 40%, і він втратив статус мільярдера. Такі підрахунки оприлюднив Bloomberg.

“Кондитерський магнат був позбавлений статусу мільярдера незабаром після його обрання президентом в червні 2014 року. Чистий капітал Порошенка знизився майже на 40% – до 705 мільйонів доларів”, – свідчить індекс Bloomberg Billionaires.

Читайте також: Порошенко знову піде в президенти

Основний актив Порошенка – корпорація Roshen, яка була передана в “сліпий траст”. Порошенко заснував цю компанію в 1996 році, об’єднавши півдюжини виробників шоколаду, печива і тортів. Обсяг виробництва Roshen, який перевищив 400 тис. тонн в 2012 році і впав на 25% протягом наступних двох років.

Його інші активи включають в себе банк, телевізійний канал, страхову компанію і кілька сільськогосподарських і харчових підприємств.

Нагадаємо, раніше Порошенко оприлюднив електронну декларацію про доходи, отримані у 2018 році. За рік загальна сума доходів Порошенка склала майже 1,6 млрд гривень, з яких зарплата – 336 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua