Заробітчани торік надіслали в Україну понад 14 млрд доларів


Заробітчани торік надіслали в Україну понад 14 млрд доларів

У 2018 році трудові мігранти переказали в Україну 14,39 млрд доларів. За кількістю переказаних грошей Україна посідає 12-те місце у світі та є лідером за обсягом переказів в своєму регіоні – Європі та Центральній Азії, повідомляє “Сегодня”.

“Україна, найбільший одержувач грошових переказів в регіоні, отримала новий рекорд в розмірі 14 мільярдів доларів 2018 року, що на 19% більше, ніж 2017 року. Цей сплеск в Україні відображає переглянуту методологію оцінки вхідних грошових переказів, а також зростання попиту в сусідніх країнах на робітників-мігрантів”, – йдеться в інформаційному повідомленні Світового банку.

Читайте також: Назвали масштаби трудової міграції українців

12-те місце серед 241 держави, де Світовий банк моніторив рух грошей через кордон, і лідерство в регіоні за сумами переказу служить аргументом того, що трудова міграція в Україні – явище масштабніше, ніж у багатьох інших країнах світу.

За підсумками минулого року гроші, які зайшли до України як перекази від трудових мігрантів, в сумі становили 11,4% ВВП країни. За цим показником Україна зайняла всього лише 25-те місце серед всіх країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua