У Google Chrome змінять поведінку кнопки «Назад»


У Google Chrome змінять поведінку кнопки «Назад»

Будучи браузером номер один в світі, Chrome постійно розвивається, а сама компанія Google весь час шукає способи підвищення зручності експлуатації програми. Також зростає рівень безпеки і продуктивності додатка на всіх платформах. А нещодавно компанія почала працювати над новою функцією, яка не дозволить веб-сайтам блокувати кнопку «Назад».

Як відомо, є сторінки, які роблять кнопку повернення в браузері практично непотрібною. Суть в тому, що браузери примусово затримують користувачів на сайті, блокуючи дію кнопки «Назад». При цьому використовується перенаправлення або маніпуляції з історією відвіданих сайтів.

Це працює так: при натисканні кнопки «Назад» сайт перевіряє історію переглядів і завантажує той самий сайт, який був вже відкритий. В коміті на цю тему говориться, що таким чином сайти обманюють користувачів, що викликає роздратування останніх.

У компанії анонсували нову поведінку кнопки «Назад». Вона передбачає пропуск тих сторінок, які примусово додають записи в історію браузера або перенаправляють в автоматичному режимі на інші сторінки. Простіше кажучи, такі сайти більше не зможуть затримувати користувача і не вимагатимуть обов’язкового закриття вкладки. При цьому нововведення вплине тільки на призначений для користувача інтерфейс кнопки «Назад», а не на API history.back / forward.

Ця функція все ще знаходиться в розробці і в майбутньому стане доступна на всіх платформах, включаючи Windows, Mac, Linux, Chrome OS, Android і iOS. Щоправда, наразі не уточнюється, коли вона запрацює. Найімовірніше, мова йде про майбутню збірку Chrome.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua