0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україну повернули понад три мільйони доларів "грошей Януковича"


В Україну повернули понад три мільйони доларів "грошей Януковича"

Державна виконавча служба Мін’юсту України стягнула на користь держави із кіпрських компаній, пов’язаних з Януковичем і колишніми високопоставленими, 55 млн грн і 1 млн доларів США.

Про це повідомила заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, інформує прес-служба відомства.

«Повернення коштів на користь держави Україна відбулося при виконанні вироку суду про застосування спецконфіскації з примусовим вилученням у власність держави грошових коштів компаній EROSARIA LTD і Aldoza Investments Limited, розміщених на рахунках в АБ «Укргазбанк», – зазначила Глущенко.

У відомстві зазначають, що кошти, стягнені з кіпрських компаній EROSARIA LTD і Aldoza Investments Limited, пов’язані з Віктором Януковичем і колишніми високопоставленими чиновниками.

Глущенко також уточнила, що 7 травня у цих справах на депозитний рахунок Державної виконавчої служби України надійшли грошові кошти за обома провадженнями в сумі 55 342 762,37 гривень і 1 010 072,39 доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування