0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

«Богдан» показала готову електровантажівку з запасом ходу 220 км


«Богдан» показала готову електровантажівку з запасом ходу 220 км

Українська корпорація «Богдан» представила перший екземпляр електричного тягача Богдан ERCV27, виготовленого у Луцьку для данської компанії Banke Electromotive.

Згідно специфікаціям, електровантажівка оснащена літій-залізо-фосфатними акумуляторами емністю 220 кВт, і, за словами виробників, вона зможе проїхати приблизно 220 км із повним допустимим навантаженням. Максимальна швидкість становить 80 км/год, а заявлений термін експлуатації — 12 років.

У кабіні є комбінована вентиляція, система відеоспостереження і кондиціонер.

“Електровантажівка Богдан ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів у містах Європейського Союза”, – відзначили представники корпорації.

Перший примірник тепер повинен пройти сертифікацію в Данії. Якщо все буде успішно, то на луцькому «Автоскладальному заводі №1» почнеться серійне виробництво.

Перше замовлення від Banke Electromotive — на 15 вантажівок, але в перспективі «Богдан» може частково або повністю покривати потреби данської компанії, що становлять 200 одиниць на рік. У перспективі «Богдан» готовий виробляти екологічні спецмашини для вивезення відходів і для українських міст.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування