Microsoft «вбудувала» Internet Explorer в новий браузер Edge


Microsoft «вбудувала» Internet Explorer в новий браузер Edge

Компанія Microsoft в рамках Build 2019 представила нову версію браузера Edge, який тепер не тільки базується на Chromium, але і пропонує вбудований Internet Explorer.

Режим IE Mode дозволяє завантажувати старі ресурси прямо в Edge, без необхідності переходити в застарілий браузер, зазначило видання The Verge. Компанія додала повноцінний движок «дідка», що оцінять бізнес-користувачі в першу чергу. Не зайвим режим буде і для окремого банківського ПЗ.

Єдиний інтерфейс не тільки спростить взаємодію, але і вкриє від очей старий інтерфейс. Єдина різниця для користувача — індикатор в кутку вкладки з іконкою того самого браузера.

Edge відзначився і новими «Колекціями» — додатковою панеллю, куди передбачається збирати різні шматки інформації з інтернету. Формально це замітка з текстом, картинками і посиланнями.

Інструмент потенційно буде корисним не тільки при зборі інформації по роботі чи навчанні. Так можна зручно формувати варіанти вибору перед покупкою. Наприклад, виділити ключові моделі телевізорів, а потім поділитися посиланням на документ з сім’єю.

На хвилі популярності захисту персональних даних, в Edge впровадили єдину сторінку з усіма налаштуваннями приватності. Будуть доступні як детальні параметри з винятками, так і узагальнені три режими від жорстких обмежень до помірного захисту.

Виробник не уточнив, коли саме всі ці можливості з’являться у фінальній версії браузера. Для користувачів тестового Edge Canary фішки стануть доступні в першу чергу, нехай і в тестовому режимі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua