0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

«АвтоКрАЗ» представив нову спецмашину


«АвтоКрАЗ» представив нову спецмашину

«АвтоКрАЗ» спільно з кременчуцьким підприємством – ВО «Авто-Холдинг», в тісному партнерстві створили новий сміттєвоз з боковим завантаженням КрАЗ-5401. Спецмашина призначена для збирання твердих побутових відходів в кузов сміттєвозу, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

Сміттєвізне обладнання, виготовлене «Авто-Холдингом», встановлено на середньотонажні шасі КрАЗ-5401Н2 вантажопідйомністю 7 т. Шасі добре підходить для монтажу надбудов промислового призначення і технологічного обладнання і може бути виконано як з короткою, так і з подовженою базою, залежно від габариту спецобладнання.

На цьому шасі встановлений 170-сильний чотирициліндровий рядний двигун екологічного класу Євро-5, який має поліпшені техніко-економічні показники з витрати пального. Двигун агрегатований з шестиступінчастою механічною коробкою передач.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування