Уряд впровадив єдиний порядок присвоєння поштової адреси об'єктам будівництва


Уряд впровадив єдиний порядок присвоєння поштової адреси об'єктам будівництва

Уряд ввів єдиний порядок присвоєння поштової адреси об’єктам будівництва.

Що це дає – це дозволяє отримати адресу об’єкта будівництва і нерухомого майна за 5 днів (до цього термін становив в середньому 30 днів).

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

Постанова Кабміну №367 “Деякі питання дерегуляції господарської діяльності” набула чинності 28 квітня цього року.

За його словами, ці зміни будуть сприяти поліпшенню бізнес-клімату в Україні і, в свою чергу, підвищенню позиції нашої країни в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом “Отримання дозволів на будівництво”.

“Досі наданням поштових адрес об’єктам будівництва займаються органи місцевої влади на свій розсуд. Немає чіткої процедури, і за термінами це займає в середньому 30 днів. Звичайно, це сприяє корупційним зловживанням і гальмує ведення бізнесу. Тому для мінімізації корупційних ризиків та спрощення умов ведення бізнесу вводиться єдиний, чіткий і прозорий порядок присвоєння поштових адрес будівельним об’єктам. Вони будуть надаватися автоматично до початку будівництва разом з містобудівними умовами і обмеженнями або будпаспортом”, – зазначив Лев Парцхаладзе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua