Порошенко призначив суддів Верховного суду


Порошенко призначив суддів Верховного суду

Чинний президент Петро Порошенко призначив 77 суддів до Верховного суду і висловив сподвання, що його наступник Володимир Зеленський і його команда не втручатимуться в роботу судових інстанцій.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

За словами Порошенка, реалізація судової реформи вже дала відчутні позитивні результати. Він підкреслив, що завершено формування Верховного і Вищого антикорупційного судів, переведено суддів, які успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, в нові апеляційні суди, вони приступили до роботи.

“Зараз, на жаль, найменше реформа торкнулася судів першої інстанції. Громадяни відчувають і брак кадрів у судах. І, на жаль, далеко не всі судді беруть за зразок своєї роботи Верховний суд… На черзі – завершення конкурсів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності, завершення кваліфікаційної оцінки суддів першої інстанції, і відбір нових суддів першої та другої інстанцій. За прогнозами, ці процедури мають завершитися трохи більше, ніж через рік”, – зазначив він.

“Я сподіваюся, що наступний президент і його команда будуть поважати рішення про незалежний і справедливий суд, закріплене в Конституції України”, – сказав глава держави.

Чинний президент підкреслив, що саме така формула незалежності, коли ні президент, ні парламент не мають ніякого впливу на суд і процедури призначення і звільнення суддів, лежить в основі судової реформи.

Нагадаємо, в кінці березня Вища рада правосуддя підготувала подання Порошенка про призначення суддів Верховного суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua