Порошенко обіцяє збільшити доплати військовим «на передовій» до $1000 на місяць


Порошенко обіцяє збільшити доплати військовим «на передовій» до $1000 на місяць

Чинний президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку збільшити доплати військовим на першій лінії оборони в зоні проведення операції Об’єднаних сил ще на 5 тисяч гривень, після цього бійці «на передовій» загалом отримуватимуть понад 1000 доларів США на місяць.

Про це Порошенко повідомив під час виступу з нагоди дня піхоти в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі, який транслювали українські телеканали.

«Я прийняв рішення, що ми робимо подальше збільшення доплат грошового утримання бійцям підрозділів, які перебувають на першій лінії операції Об’єднаних сил», – заявив він.

За словами Порошенка, доплати військовослужбовцям, які перебувають на першій лінії оборони, збільшено до 17 тисяч гривень.

«Що буде загалом – мінімум 10,3-10,4 тис. грн, це грошове забезпечення, 12 тис. грн доплати, які є зараз,і плюс 5 тис. грн – це 17 тисяч гривень доплати, і виходимо на суму, яка перевищує 27 тисяч гривень на кожного військовослужбовця», – підкреслив він.

«Як ми і наголошували, український воїн на першій лінії буде отримувати майже тисячу гривень на день і понад тисячу доларів на місяць», – додав Порошенко.

Пізніше, він зауважив, що доплати військовослужбовцям за перебування на другій лінії оборони в районі проведення операції Об’єднаних сил буде збільшено на тисячу гривень. Проте чинний глава держави не уточнив, з якого часу має відбутись підвищення відповідних доплат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua