Кому і як допомагають кар'єрні радники


Кому і як допомагають кар'єрні радники

Від початку року в усіх центрах зайнятості України запрацював новий для суспільства інститут кар’єрних радників – повідомляє Урядовий кур’єр.

“Нині клієнти служби зайнятості — не лише ті, хто має статус безробітного. Це і незайняте населення (на Рівненщині насамперед сільське), і студенти, й навіть пенсіонери, які прагнуть працювати, — розтлумачує нові підходи директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук. — Завжди кажу: що нам треба йти до кожного, хто може працювати, й допомагати знайти себе на ринку праці.”

Читайте також: Українцям пояснили користь кар’єрних радників

Служба зайнятості зобов’язана підтримувати клієнтів, бо виконує важливу соціальну місію від імені держави. Але треба розуміти й інше: інвестиції у професійний розвиток та пошук роботи мають повернутися тій-таки державі сторицею через легальну роботу та заробітну плату, яку завтра отримає людина – пояснюється у статті.

“Йдеться про кардинальну зміну підходів: із «середньостатистичного» чи… шаблонного, на виключно індивідуальний, щоб людина максимально ефективно застосувала свої навички та компетенції на ринку праці. Для цього понад дві сотні наших фахівців пройшли навчання та тренінги, які проводили тренери інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості”, – додає заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua